Katılış Tarihi : 19/03/2020

1972 Sinop/Gerze doğumluyum. İlk/ orta okul ve lise eğitimini Gerze’de tamamladıktan sonra Üniversite hayatına ilk önce Bilkent – Ankara, sonra deniz hasretine daha fazla dayanamayarak Marmara Üniversitesi – İstanbul’da  devam ettim.

Profesyonel çalışma hayatına 1995 Yılında Homer Kitabevi ve Yayıncılık ltd firmasının kuruluşunda yer alarak başladım ve  2008 yılına kadar firmanın büyümesinde ve gelişmesinde katkıda bulundum. 2009 yılında Sabancı Üniversitesi Satınalma biriminde kariyerime devam kararı aldım ve halen aynı kurumda satınalma yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Ela Deniz adında dünya güzeli bir kız evladı olan mutlu bir babayım.

Dalış serüvenine Sabancı Üniversitesi Sualtı Sporları Kulübü De 2004 yılında başladım ve eğitim aldığım kulübe 2006 yılında, sualtına yeni bireyler kazandırmak üzere 1 yıldız eğitmen olarak geri döndüm ve 2007 yılında 2 yıldız eğitmen oldum. 2010 yılından beri sualtı fotoğrafçılığı ile ilgilenmekteyim. Yurtiçi yurtdışı yaklaşık 5000 kare fotoğraf çektim. Sırtçantam adlı dergide ve yerel bir gazetede çekmiş olduğum bazı fotoğraflar yayınlanmış olup, İleriki yıllarda bir sergi açarak çektiğim fotoğrafları değerlendirmek istemekteyim.

Su altında geçen 15 yılda bir çok anı biriktirip, güzel dostlar edindim ve edinmeye devam etmekteyim.

 

 

Katıldığı Etkinlikler