UZMANLIK EĞİTİMLERİ

Everblue

SUALTI MACERANIZA DEVAM EDIN…

SSI UZMANLIK EĞİTİMLERİ

SSI Open Water Diver yani Açık Su Dalıcısı oldunuz ve sualtında kendini ve çevreyi tanıyan, bilen, bilinçli ve sualtında herhangi bir problemde kendinize ve buddynize yetebilecek bir sualtı kâşifi oldunuz. Yeni yerler ve kendi limitlerinizde dalışlar yaptınız ve artık daha ileri seviye dalıcı olup farklı konularda, farklı ilgi alanlarınızda daha gelişmek ve limitlerinizi genişletmek istiyorsunuz. İşte size fırsat, SSI uzmanlık eğitimleri alarak dilediğiniz alanda kendinizi geliştirip, ufkunuzu açabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda, aldığınız eğitim ve sertifikalarınızla bu keyifli sporu, profesyonelleşerek, meslek edinme imkânınız bile olabilir. Tek yapmanız gereken, kariyer yolculuğunuzdaki seçimlerinizle bir yol çizip, o yolda ilerlemek.

SSI UZMANLIK PROGRAMLARIYLA BİRLİKTE DALIŞ SAYILARI VE DALIŞ KARİYERİNİZDEKİ İLERLEME SÜRECİ

SSI Sistemi içerisindeki profesyonelliğe doğru giden yolda, Open Water Diver Dalıcı sertifikanızın ardından, aldığınız uzmanlık eğitimleriniz ve kayıtlı dalış sayınızın artmasıyla doğru orantılı olarak ilerlemektedir. SSI sisteminin dijital kaynakları ve teknolojik olarak gps ile birlikte takip sistemin avantajıyla dalıcılar dünyanın her yerinde bulunan dalış merkezleri ve dalış noktalarında, tekbir eğitim merkezine sabit kalmadan, dalış kariyerinizi ilerletebilirsiniz.

UZMANLIK SERTİFİKA VE DALIŞ SAYILARI

SPECALTY DİVE -  UZMAN DALICI: 2 Uzmanlık + 12 kayıtlı dalış

ADVANCED OPEN WATER DİVER  - İLERİ SEVİYE AÇIK SU DALICISI: 4 Uzmanlık + 24 kayıtlı dalış

MASTER DİVER - USTA DALICI: 5 Uzmanlık + 50 kayıtlı dalış

KARİYER YOLCULUĞUNUZUN PROFESYONEL ADIMLARI

Dive Guide için ön koşulları karşılayacak, önerilen uzmanlık programları: Derin dalış, Zenginleştirilmiş hava nitroksu, Navigasyon, Gece ve Sınırlı görüş, React Right + Dalış Stres ve kurtarma

DİVE GUİDE - DALIŞ REHBERİ - DALIŞ LİDERİ: 4 Uzmanlık + 40 kayıtlı dalış

DİVE MASTER – DALIŞ USTASI:  Dive Guide + Science of diving

ASSISTANT INSTRUCTOR – ASİSTAN EĞİTMEN

OPEN WATER INSTRUCTOR – AÇIK SU EĞİTMENİ

 

Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..