PHOTO & VIDEO

Everblue

Su altı dünyasının bize sunduğu vahşi yaşamı gördünüz. Ancak eve döndüğünüzde bunları ailenize ya da arkadaşlarınıza nasıl anlatacaksınız? Su altında video ya da fotoğraf çekmek inanılmaz su altı deneyimlerinizi hatırlamak için en uygun yoldur. Aynı zamanda maceranızın görsel kaydıdır.

Her yeni ekipmanda olduğu gibi bir kamera ile güvenli dalış yapmak ilave eğitim gerektirir. Bir kamera ile nasıl güvenli dalış yapacağınızı anlamak zorundasınız. su altı objelerine nasıl yaklaşacağınız ve onlar karşı nasıl hareket edeceğinizi ve ışığın ve sualtı görüşünün çekeceğiniz görüntülere nasıl etki edeceğiniz bilmek zorundasınız.

SSI Fotoğraf ve Video programı sizler bir sualtı kamerası ile dalmak için gerekli olan bilgi, beceri ve deneyimlerin detaylarını öğretecektir. Ayrıca ekipmanınızı uygun kullanma, bakım ve saklama ile ilgili gerekli detay bilgileri de edineceksiniz. Amacımız sizi bu yolculuğa hazırlamak ve harika deneyimleri yaşayabilmenizden emin olmaktır.

Diğer Eğitimler


Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..