DRY SUIT DIVING

Everblue

Büyük dalış deneyimleri sadece tropikal rifler veya sıcak güneşli yaz aylarıyla limitli değildir. Uygun koruyucu bir elbise ile tüm yıl boyunca dalış yapabilirsiniz. Bu sayede nehir ve gölleri keşfedebilir, kelp ormanları arasında keşifler yapabilir veya iki kıtanın birleştiği yerlerde dalışlar yapabilirsiniz.

Yeni bir ekipman olarak kuru elbise ile güvenli bir şekilde dalabilmeniz için ilave eğitime ihtiyacınız var. Yapacağınız dalışlara uygun olan ne çeşit bir kuru elbiseye ve buna uygun ne tip bir iç giyime ihtiyacınız olduğunu anlamanız gerek. Bunun yanında bu ekipmanı nasıl çalıştıracağınızı ( egsoz valfi) ve uygun şekilde nasıl bakım yapabileceğiniz de bilmeniz gerekir.

SSI Kuru Elbise Programı size ; kuru elbise ile dalış yapabilmeniz için gerekli olan becerileri, uygun kullanım için detaylı bilgiyi ve bu ekipmanla nasıl ilgilenmeniz gerektiğinin bilgilerini sağlar. Bu programdaki amacımız sizi soğuk sulardaki yolculuğunuza doğru şekilde hazırlamak ve burada keyifli deneyimler yaşayabilmenizden emin olmaktır.

Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..