DIVE GUIDE

Everblue

SSI Dive Guide programını almaya karar verirseniz eğer misyonunuz; diğer dalgıçlara ilham vermek ve onları etkilemek, dalışlar planlayarak ve dalış liderliği yaparak bilgi, beceri ve deneyim kazanmak.

Sportif dalış sektöründe, dalışa ve su altı dünyasına olan sevgilerini başkalarıyla paylaşabilen tutku dolu bireyler için yüksek bir talep mevcuttur.

Dive Guide programı sizi her şeye hazırlıklı, çok yönlü ve piyasada aranan bir dalış profesyoneli haline getirmekle görevli olup, SSI Open Water Eğitmeni olma yolundaki ilk adımdır.

Bu program eğlenceli ve zorlayıcı bir öğrenme deneyimi olmak üzere tasarlanmıştır. Karşınıza sizi akıllı, bilgiye dayalı kararlar alma konusunda eğitecek ideal senaryolar getirir.

Eğitim sürecinde soru sormanız ve aktif bir rol almanız beklenmektedir. Yetkin ve profesyonel bir Dive Guide olma yolunda basit dalış becerileriniz ile bilgileriniz geliştirilecek ve test edilecektir.

Diğer Eğitimler


Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..