ADVANCED ADVENTURER

Everblue

Open Water diver sertifikanız aldınız ve global dalıcılar topluluğuna katıldınız. Eğer bir sonraki seyahatiniz konusunda emin değilseniz Advanced Adventurer programının cevabı var. Size ilginç gelen 5 SSI Uzmanlık programını seçin; Tekne Dalışı, Navigasyon, Zenginleştirilmiş Hava Nitroxu, Mükemmel Yüzerlilik, hatta Kuru Elbise Dalışı ve Gece Dalışı!

Bu programı seçtikten sonra bu programlar ile ilgili öğrenci materyallerini okuyarak bu programlar için gerekli olan detaylı bilgilendirmeye sahip olun. Bunun sonrasında SSI Dalış Profesyoneliniz seçtiğiniz her program ile ilgili macera dalışının yapmadan önce size brifing verecektir.

Advanced Adventurer size çok çeşitli SSI Uzmanlık Programlarının arasından merak ettiklerinizi denemek olanağını veriri. Bu sayede ilgilendiğiniz SSI Uzmanlık Programından sertifikalanmak için gerekli olan ekipman, beceri ve bilgiyi size sağlar.

Eğer daha sonra bir ya da birden fazla Uzmanlık programını tamamlamak isterseniz yaptığınız macera dalışı tamamlayacağınız uzmanlık programının dalışlarına kredi olarak sayılacak. Yapmanız gerekecek şey akademik çalışmaları tamamlamak ve gereklilik olarak kalan dalışları bitirmek.

Diğer Eğitimler


Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..