SSI

Everblue

SSI: SCUBA SCHOOLS INTERNATIONAL dünyanın dört bir yanındaki dalıcılara, dalış eğitmenlerine, dalış merkezlerine ve turizm tesislerine eğitim, scuba dalış belgesi ve eğitim materyali sağlamaktadır. 1970’te kurulup giderek büyüyen SSI bugün 30 Bölge Ofisi, 110’u aşkın ülkede en az 2400 uluslararası lokasyonda bulunan temsilcileri ve 25 dilde hem basılı hem de dijital olarak, cep telefonlarından, bilgisayar ve tablette “MySSI” aplikasyonu içerisinden indirildiği takdirde, çevrimdışı bile kullanılabilen materyaller ile hizmet vermektedir. 

Hangi düzeyde olursa olsun alınacak bütün derslerde dalıcıların sıklıkla karşılaşacağı Dalıcı Elması prensibi SSI sisteminde aktif bir öğrenme sürecinin temelini oluşturur. "Tekrar ile gelen konfor” anlayışı sayesinde teorik aşamadan deniz uygulamalarına kadar becerilerin kademeli bir zorluk ve sıklıkla yapılarak dalıcı açısından her koşulda doğal karşılanması esas alınmıştır. 

 

 

 

 

Diğer Eğitimler


Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..