MERMAIDING

Everblue

SSI MERMAID (DENİZKIZI) EĞİTİMİ

Tüm dünyada bir eğlence çılgınlığı olarak yapılan denizkızı eğitimi ve bununla birlikte bir sektör haline gelmiş Mermaiding (Denizkızı) tutkusu artık ülkemizde de bulunmaktadır.

Çocukluğumuzdan beri çizgi filmler de izlediğimiz, kitaplarda okuduğumuz yada filmlerin konusu olan Denizkızı efsanesini artık gerçeğe çeviriyoruz.

Son zamanlarda Mermaiding ile ilgili tüm dünya da bununla ilgili olarak hem tekstil sektörü hem kullanılan kuyrukla alakalı dizayn ve üretimler hem de Denizkızı modellik yarışmaları düzenlenmektedir. Artık birçok otel ve eğlence merkezleri havuzlarında denizkızı talepleri olmaktadır. Sonuç olarak eğlence olarak yapmak haricinde SSI Mermaiding programı ile sizlere iş imkânı bile sunuyoruz.

SSI MERMAID EĞİTİMİ NASIL OLUYOR?

Her eğitimde olduğu gibi teorik ve pratik eğitim olmak üzere iki aşamalı bir eğitim süreci, eğitim sonunda da bir yeterlilik testi bulunmaktadır. Denizkızının olmazsa olmazı monopalet kullanımı ve pratikleriyle sizlere sualtında istediğiniz hareket kabiliyetini sağlamanızı hedefleyen eğitim verilmektedir. Eğitmeniniz açık su eğitiminize başlamadan önce sizden minimum düzeyde fiziksel yetenek ve suya uygunluk becerileri göstermenizi isteyecektir. Bu su adamı değerlendirmesi, açık deniz ortamına hazır olmanızı ve eğitim deneyiminizden güvenle yararlanmanızı sağlayacaktır. Son derece güçlü bir yüzücü olmak zorunda değilsiniz, ancak suyun boyunuz geçen derinliklerinde rahat olmanız gereklidir.

SSI MERMAID EĞİTİM PROGRAMLARI

İstediğiniz Mermaid (Denizkızı) eğitim programları içeriklerine göre hem havuz hem de açık deniz ortamında maksimum 5 metrede yapılacak pratik eğitimlerde, temel serbest dalış, nefes tutma teknikleri ve kullanılacak monopalet ile farklı vuruş teknikleri, artistik hareketler ve eğlence amaçlı oyunlar öğreneceksiniz.

SSI, MySSI uygulamasını dalış maceralarınız için “hepsi bir arada” bir araç olarak tasarladı.

Burada bir dizi ücretsiz özelliklerin yanı sıra endüstri ve dalış eğitim merkezi haberleri güncellemeleri, sürükleyici 360 ° video deneyimleri ve bir sonraki dalıştan önce gözden geçirmeniz için eksiksiz bir dalış tabloları ve el işaretleri seti bulabilirsiniz.

Dijital Öğrenme

Tüm dijital materyaller, uygulamaya indirildikten sonra çevrimdışı erişim için kullanılabilir.

Malzemeler aracılığıyla ilerlemeniz, İnternet'e bağlandıktan ve uygulamayı yeniden açtığınızda otomatik olarak MySSI hesabınızla senkronize edilir.

Sertifika ve Tanıma Kartları

Eğitmeniniz bir SSI eğitim programını tamamladığınızı doğruladıktan sonra, dijital sertifikanız veya tanıma kartınız uygulamada görüntülenebilir.

 

Nicholas Mevoli (2013)

Su altı bilinmezin kabulüdür. Buraya onun tarafından ele geçirileceğinizi bilerek gelin ancak yukarıya çıkabileceğinize dair güveninizi de koruyun..