Hakkımızda

İnsanoğlu kendini bildi bileli hep bir merak, hep bir keşif isteği içerisinde olmuştur. Bu da insanoğluna yeni ufuklar katıp, bir adım daha ileriye gitmesine fayda sağlamıştır. Evren, dünya, yeryüzü, su altı, gezegenler, yıldızlar, bilim… Biz nefes aldığımız müddetçe, keşif ve merak hep var olacaktır.

Bizler de dünyayı dünya yapan ve bizim varoluşumuzu sağlayan su dünyasına keşfe daldık. Çocukluğumuzdan beri deniz tutkunu olan bizler, hayat ve büyük şehir yaşamı içerisindeki zorlukları, iyiyi ve kötüyü, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilen, bilinçli ve kurallara uyarak hayattan zevk almayı bilen bir ekip olarak, bu güzel topluluğu kurmaya karar verdik. Eğitimini aldığımız ve bilinçli birer sualtı tutkunu olarak, hayat koşuşturmasından kaçıp, bir nefes almanın, stresli ortamlardan bir nebze uzaklaşıp sakinleşmenin ve sualtında yaşadığımız heyecanlı anlarla, ufkumuzu açmanın tadına vardıktan sonra bu keyifli sporu insanlarla tanıştırmaya karar verdik.

Ne şanslıyız ki ülkemizin içinde bulunduğu coğrafi konumu sayesinde, yurdumuzun 3 bir tarafı denizlerle çevrili ve su altında, büyük tarihimizin yattığı nice dalış noktaları mevcuttur. Ayrıca denizlerimizdeki balık populasyonlarının çeşitliliği ve sualtı oluşumlarını izlemenin zevki paha biçilmez bir duygudur.

Bizlerde bu elimizdeki servetin güzelliklerine öncelik vererek çevremizdeki insanlara göstermeyi misyon edinmiş insanlarız.

Bilinmektedir ki sualtı bizlerin yaşam alanı değildir. Bununla ilgili su altında konforlu ve bilinçli birer dalıcı olabilmemiz için tüm dünyada ve ülkemizde geçerli belli başlı sistemler mevcuttur.

Her birisi bizim sualtında güvenli ve yaşanabilecek problemlere karşı nasıl hareket edebileceğimizi öğreten ve bir eğitim sistemini kapsayan kılavuzlardır.

Bizler bu sistemler doğrultusunda ve keyif alabilmemiz için yaşanabilecek problemleri çözebilme bilincini, insanlara aktararak, güzel bir grup kurduk.

Gelin sizlerde bize katılarak bilinçli, eğlenceli, stresten uzak, keyifli ve merak uyandıran su altı dünyasıyla tanışıp, dünyanızı değiştirin.

DAİMA MAVİ KALIN!